W sobotę 8 lutego około godziny 23 w okolicy jednej z dyskotek w powiecie kazimierskim, policjanci zatrzymali 16-letniego mieszkańca powiatu pińczowskiego, którego podejrzewali o posiadanie oraz udzielanie narkotyków.
Uwagę policjantów zwróciła grupa nerwowo zachowujących się czterech mężczyzn. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy odrzucił lufkę wypełnioną zielonym suszem. Po przeprowadzeniu wstępnej analizy owym suszem okazała się marihuana. 16-latek za posiadanie i udzielanie środków odurzających swoim kolegom odpowie przed Sądem Rodzinnym.
Źródło: www.kazimierzawielka.swietokrzyska.policja.gov.pl