Odnaleziono czteromiesięczna suczkę, która zaginęła wczoraj (10.02.2014r.) w Busku-Zdroju, w okolicach sklepu LIDL.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania naszego pupila. Największe podziękowania dla Pana Włodzimierza Kozłowskiego, który znalazł pieska i zaopiekował się nim.