Na sportowo podczas ferii
2014-02-10 11:33:57
W piątek w Kazimierskim Ośrodku Kultury w ramach akcji 'Bezpieczne ferie 2014', odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży.
Klasyfikację przeprowadzono w kategorii indywidualnej. Zawody miały na celu propagowanie sportu oraz zagospodarowanie czasu wolnego podczas odbywających się ferii zimowych.
Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urzędu Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej oraz kazimierską komendę. Funkcjonariusz na zakończenie przekazał uczestnikom kilka cennych rad dotyczących bezpieczeństwa w trakcie trwających ferii.
Źródło: http://www.kazimierzawielka.swietokrzyska.policja.gov.pl/
|