Na sportowo podczas ferii
2014-02-10 11:33:57

W piątek w Kazimierskim Ośrodku Kultury w ramach akcji 'Bezpieczne ferie 2014', odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży.


Klasyfikację przeprowadzono w kategorii indywidualnej. Zawody miały na celu propagowanie sportu oraz zagospodarowanie czasu wolnego podczas odbywających się ferii zimowych.
tenis_kazimierza.jpg
tenis_kazimierza1.jpg
tenis_kazimierza2.jpg

Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urzędu Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej oraz kazimierską komendę. Funkcjonariusz na zakończenie przekazał uczestnikom kilka cennych rad dotyczących bezpieczeństwa w trakcie trwających ferii. 



Źródło: http://www.kazimierzawielka.swietokrzyska.policja.gov.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16052