E-PITy coraz popularniejsze
2014-02-08 13:59:50

Prawie dwukrotnie wzrosła liczba podatników rozliczających się ze świętokrzyskimi urzędami skarbowymi przez internet.


Za rok 2012, e-deklarację złożyło prawie 99 tysięcy osób, czyli niemal dwa razy więcej, niż rok wcześniej - informuje Małgorzata Erdenberger z Izby Skarbowej w Kielcach. Oznacza to, że elektronicznie rozlicza się 21% podatników.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Skarżysku-Kamiennej, Piotr Graba przekonuje, że złożenie e-deklaracji nie jest skomplikowane. Wystarczy mieć dostęp do internetu i wejść na stronę e-deklaracje, która krok po kroku wskazuje nam, co musimy zrobić.

Rozliczenie w formie elektronicznej to najszybszy i najprostszy sposób złożenia zeznania rocznego, bez konieczności wychodzenia z domu. Bez podpisu elektronicznego można wysłać większość rodzajów zeznań.

Źródło: http://www.radio.kielce.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16046