28 stycznia 2014r. w Bodzentynie na stoku narciarskim Baba Jaga odbyła się druga część Świętokrzyskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w narciarstwie zjazdowym.
Organizatorem powyższej imprezy sportowej był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Świętokrzyskie.
Na Igrzyskach Zimowych Ośrodek SOSW Broninie reprezentowała uczennica pierwszej klasy Gimnazjum Joanna Gradzik, należąca do sekcji „Grom”. Pokonując trasę slalom gigant wywalczyła I miejsce w kategorii dziewcząt, zdobywając złoty medal w narciarstwie zjazdowym.
Gratulacje.
Życzymy dalszych sukcesów sportowych.