SOSW W BRONINIE MA ZŁOTĄ MEDALISTKĘ W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM
2014-02-07 13:37:16

28 stycznia 2014r. w Bodzentynie na stoku narciarskim Baba Jaga odbyła się druga część Świętokrzyskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w narciarstwie zjazdowym.

Organizatorem powyższej imprezy sportowej był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Świętokrzyskie.

narciarstwo_sosw002.JPG 

narciarstwo_sosw005.JPG 

narciarstwo_sosw004.JPG 

narciarstwo_sosw001.JPG 

narciarstwo_sosw003.JPG 

Na Igrzyskach Zimowych Ośrodek SOSW Broninie reprezentowała uczennica pierwszej klasy Gimnazjum Joanna Gradzik, należąca do sekcji „Grom”. Pokonując trasę slalom gigant wywalczyła I miejsce w kategorii dziewcząt, zdobywając złoty medal w narciarstwie zjazdowym.

Gratulacje.
Życzymy dalszych sukcesów sportowych.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16038