Spotkanie z nauczycielami
2014-02-07 12:56:21
28 stycznia 2014 r. w Zespole Placówek O¶wiatowych w Korytnicy odbyło się spotkanie policjanta z nauczycielami szkoły oraz rodzicami uczniów.
Funkcjonariusz przeprowadził szkolenie dla grona pedagogicznego szkoły oraz rodziców uczniów. Głównym tematem warsztatów były narkotyki, ich rodzaje oraz oddziaływanie na człowieka. Wielkim zainteresowaniem uczestników okazała się przygotowana na ta okazje prezentacja multimedialna na której można było zobaczyć zakazane substancje.
Zebrani zostali zapoznani z ich działaniem oraz symptomami zewnętrzne mog±ce ¶wiadczyć o ich zażywaniu. Policjant omówił także przestępstwa dokonywane metod± na „wnuczka”.
¬ródło: KPP w Jędrzejowie
|