Wpadł z narkotykami
2014-02-07 10:45:26

4.02.2014 r. kazimierscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Skalbmierz. Podczas przeszukania pojazdu, którym podróżował młody mężczyzna, funkcjonariusze znaleźli susz roślinny, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana. Za to przestępstwo ustawodawca przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


Kazimierscy policjanci od pewnego czasu przyglądali się działalności
młodego mieszkańca gminy Skalbmierz. Podejrzewali, że może on zajmować
się narkotykowym procederem. Na jednej z ulic Skalbmierza
funkcjonariusze zauważyli osobowego nissana.

narkotyki.jpg

narkotyki1.jpg

narkotyki2.jpg
Stróże prawa przypuszczali,
że w samochodzie mogą znajdować się narkotyki, dlatego zatrzymali
pojazd do kontroli. Podczas przeszukania znaleźli w odzieży mężczyzny,
susz roślinny, który wstępnie został zidentyfikowany jako marihuana.

Ponadto jak się okazało, 21-latek nie miał przy sobie prawa jazdy oraz dokumentów pojazdu, za co został ukarany mandatem karnym.

narkotyki3.jpg

narkotyki4.jpg

narkotyki5.jpg
Podczas
przeszukania miejsca zamieszkania, policjanci znaleźli w pudełku po
zapałkach susz roślinny, zidentyfikowany jako marihuana o łącznej wadze 2
gram, torebkę strunową i kartkę papieru z zawartością białego proszku
prawdopodobnie amfetaminy o wadze blisko 1 grama oraz kilka sztuk
szklanych lufek i wagę elektroniczną. Młody mężczyzna noc spędził w
policyjnej celi. Jeżeli się okaże, że znalezione substancje to
narkotyki, wówczas grozić mu może nawet do 3 lata więzienia.


Opr: ŁR
Źródło: KPP w Kazimierzy Wielkiej








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16030