Deklaracje związane z utylizacją wyrobów zawierających azbest
2014-02-06 12:07:37

Urząd Miejski w Pińczowie uprzejmie informuje, że deklaracje od mieszkańców naszej gminy związane z utylizacją wyrobów zawierających azbest będą przyjmowane do dnia 28.02.2014 r.


Zgodnie z obecnym programem gmina pokrywa koszty związane z odbiorem i utylizacją materiałów zawierających azbest (eternit).

Deklaracja do pobrania

Źródło: http://pinczow.com.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16019