O!PLA w Pacanowie
2014-05-13 09:17:40
Od 30 kwietnia do 5 maja już po raz drugi będziemy gościć w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie w Kinie Szkatułka II Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA.
Dorośli Widzowie zobaczą 5 bloków
konkursowych prezentujących najnowszą polską animację autorską w
czterech kategoriach: STUDYJNEJ / SZKOLNEJ / OFF&WORKSHOP /
WIDEOKLIP. Ponadto program wzbogacony będzie o projekcje towarzyszące
dla dzieci młodzieży.
Patronami Medialnymi O!PLA 2014 są: KINO /
KLATKA PO KLATCE.PL / MAGAZYN FILMOWY SFP / MAŁE KINO.PL / O.PL POLSKI
PORTAL KULTURY / QLTURKA.PL / TVP KULTURA / WYWROTA.PL.
Organizatorami
II Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA w Pacanowie są:
ANIMATION ACROSS BORDERS oraz Kino Szkatułka w Europejskim Centrum Bajki
w Pacanowie.
PROGRAM FESTIWALU:
Źródło: http://stolica-bajek.pl/
|