'Teatr Magii' w ramach 'Zimy z kultur± 2014' 2014-02-06 10:31:56
Buskie Samorz±dowe Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież na "Teatr Magii", który odbędzie się 7 lutego 2014 r, o godz. 10.30, w Sali Widowiskowej BSCK, Al. Mickiewicza 22.
Recital iluzjonistyczny w wykonaniu mistrza Łukasza Podymskiego. Wstęp wolny!
 Serdecznie zapraszamy!!!
¬ródło: bsck.busko.pl
|
|
|