'Teatr Magii' w ramach 'Zimy z kultur± 2014'
2014-02-06 10:31:56

Buskie Samorz±dowe Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież na "Teatr Magii", który odbędzie się 7 lutego 2014 r, o godz. 10.30, w Sali Widowiskowej BSCK, Al. Mickiewicza 22.


Recital iluzjonistyczny w wykonaniu mistrza Łukasza Podymskiego. Wstęp wolny!

teatr_magii.jpg

Serdecznie zapraszamy!!!

¬ródło: bsck.busko.pl

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16012