Wypadek w Nowym Korczynie 2014-02-05 16:00:17
Dzisiaj, 5 lutego 2014 r, o godz. 14.44 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Nowy Korczyn.
Jak poinformował Robert Bujny - Rzecznik Prasowy buskiej Straży Pożarnej
- "Do wypadku zostały rozdysponowane 2 zastępy z jednostki JRG Busko.
Po
przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy marki
Mazda leży na boku w rowie. Kierowca oraz dwie 14-latki wyszły z
samochodu o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Jedna z
dziewczyn została zabrana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nasze
działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu
akumulatora."
Policja ustala okoliczności zdarzenia.
/red/
|
|
|