Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach 2014-02-04 11:53:48
Dyrektor Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu Gminy Busko-Zdrój w najbliższy wtorek i środę - 4 i 5 lutego 2014 r. w godz. 12.00-16.00 mogą bezpłatnie uczestniczyć w nauce jazdy na łyżwach.
Wstęp za okazaniem legitymacji szkolnej lu innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie.
Zajęcia prowadzić będą: 1. Zdzisław Kozaczek - Trener z UKŁF "UNIA" Oświęcim, 2. Aneta Michałek - Mistrzyni Polski z UKŁF "UNIA"
Serdecznie zapraszamy!
Źródło: UMiG Busko-Zdrój
|
|
|