Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach
2014-02-04 11:53:48

Dyrektor Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu Gminy Busko-Zdrój w najbliższy wtorek i środę - 4 i 5 lutego 2014 r. w godz. 12.00-16.00 mogą bezpłatnie uczestniczyć w nauce jazdy na łyżwach.


Wstęp za okazaniem legitymacji szkolnej lu innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie.


bezplatna_nauka_jazdy.jpg

Zajęcia prowadzić będą:
1. Zdzisław Kozaczek - Trener z UKŁF "UNIA" Oświęcim,
2. Aneta Michałek - Mistrzyni Polski z UKŁF "UNIA"

Serdecznie zapraszamy!




Źródło: UMiG Busko-Zdrój








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15990