Ferie na Pływalni Miejskiej
2014-02-04 11:39:58

Burmistrz MiG Busko-Zdrój informuje, że dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu Gminy Busko-Zdrój w okresie ferii zimowych 3-14 lutego 2014 r. w godz. 10.00-15.00 mog± bezpłatnie korzystać z Pływalni Miejskiej im. S. Komendy oraz z lodowiska "Biały Orlik" w Busku-Zdroju.


Wstęp za okazaniem legitymacji szkolnej lu innego dokumentu potwierdzaj±cego zameldowanie.

ferie_na_plywalni.jpg

Serdecznie zapraszamy!




¬ródło: UMiG Busko-Zdrój




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15988