1 lutego 2014 r., maturzyści z I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju, swoją studniówkę, mieli w sali balowej hotelu "Rywa Verci" w Stopnicy.
Sobotni bal studniówkowy rozpoczął polonez, który zatańczyło szesnaście par w galowych strojach. Młodzież poprowadzili, idący w pierwszej parze: Tomasz Galant - Dyrektor Szkoły, wraz z Marią Szcześniak - nauczycielką geografii w buskim LO.


/fot. Robert Gwóźdź, Paweł Szczepanik, Agnieszka Tarapata, Milena Bilewska/
Na studniówce bawili się uczniowie z klasy: 3a (profil humanistyczny) -
wychowawca Halina Dryja, 3b (profil matematyczno-fizyczny) - wychowawca
Dorota Mikuła-Ruszyncew, 3c (profil biologiczno-chemiczny) - wychowawca
Anna Kosela, 3d (profil matematyczno-informatyczny) - wychowawca Edyta
Godula, 3e (profil ogólny) - wychowawca Elżbieta Dąbrowska, 3f (profil
biologiczno-chemiczny) - wychowawca Witold Juwa, 3g (profil
matematyczno-geograficzny) - wychowawca Maria Szcześniak, 3h (profil
biologiczno-chemiczny) - wychowawca Dagmara Rawska-Kwolik.
Bal przy doskonałej muzyce zespołu "Rytmix" trwał do białego, niedzielnego rana!
Zapraszamy do obejrzenia relacji video i fotoreportażu.
Studniówka 2014: I Liceum Ogólnokształcące w Busku-Zdroju - Polonez cz.1
/red/