Studniówka w buskim 'Mechaniku' (foto/video) 2014-02-06 16:01:41
1 lutego 2014 r. swoje studniówki miało, aż cztery szkoły z powiatu buskiego. Tegoroczni maturzyści z buskiego "Mechanika", bawili się we własnej sali gimnastycznej.
Na studniówce bawili się uczniowie z klas: III O - wychowawca Robert Matusik, IV BF – wychowawca Ewa Cieplińska, IV AG – wychowawca Małgorzata Kwaśniewska oraz IVE – wychowawca Michał Żurek.
Sylwester Pałka - Dyrektor buskiego 'Mechanika' powitał zaproszonych gości - wśród których znaleźli się m.in. Stanisław Klimczak - Wicestarosta Buski, Henryk Radosz - Wiceburmistrz Miasta i Gminy Busko–Zdrój - grono pedagogiczne oraz tegorocznych maturzystów.
  Tradycyjny polonez, w wykonaniu reprezentantów klas maturalnych - który przygotowała Jolanta Gluzicka - rozpoczął studniówkę.
Na ręce przedstawicieli klas, zaproszeni goście wręczyli: słodycze oraz "słoniki", które mają przynieść szczęście w czasie egzaminu maturalnego.
 /fot. Michał Sikora, Robert Gwóźdź, , Milena Bilewska/
Podczas studniówki maturzyści wspólnie zatańczyli Zumbę oraz Macarenę. Bal przy doskonałej muzyce trwał do białego rana.
Zapraszamy do obejrzenia relacja video i fotoreportażu!
Studniówka 2014: Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju - Polonez
Wkrótce kolejne relacje wideo!
/red/
|
|
|