Studniówka w ZSP w Stopnicy (foto) 2014-02-03 12:44:33
Maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Orląt Lwowskich w Stopnicy, swoją studniówkę zorganizowali w przestronnych wnętrzach odrestaurowanego stopnickiego Zamku Kazimierzowskiego, w obecnej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury.
Na studniówce bawili się uczniowie z klas: IIIa -
wychowawca Jacek Ćwik oraz IIIb - wychowawca Urszula Klimczak. Bal studniówkowy tradycyjnie rozpoczął polonez, którego zatańczyli tegoroczni maturzyści ZSP im. Orląt Lwowskich w Stopnicy.
Głos zabrała również Dyrektor Szkoły - Teresa Wójcik, która przywitała uczniów, wychowawców, zaproszonych gości oraz złożyła życzenia
wszystkim maturzystom.

 /fot. Robert Gwóźdź/
Na ręce przedstawicieli klas Starosta Buski Jerzy Kolarz podarował kosz słodyczy i "szczęśliwe słoniki". Maturzyści złożyli życzenia wychowawcom oraz wręczyli im bukiety kwiatów. Bal trwała do samego rana!
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
/red/
|
|
|