Studniówka w ZSP w Stopnicy (foto)
2014-02-03 12:44:33

Maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Orląt Lwowskich w Stopnicy, swoją studniówkę zorganizowali w przestronnych wnętrzach odrestaurowanego stopnickiego Zamku Kazimierzowskiego, w obecnej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury.


Na studniówce bawili się uczniowie z  klas: IIIa -
wychowawca Jacek Ćwik oraz IIIb  - wychowawca Urszula Klimczak.

Bal studniówkowy tradycyjnie rozpoczął polonez, którego zatańczyli tegoroczni maturzyści ZSP im. Orląt Lwowskich w Stopnicy.

Głos zabrała również Dyrektor Szkoły - Teresa Wójcik, która przywitała uczniów,  wychowawców, zaproszonych gości oraz złożyła życzenia
wszystkim maturzystom.

stopnica_studniowka01.jpg

stopnica_studniowka016.jpg
/fot. Robert Gwóźdź/

Na ręce przedstawicieli klas Starosta Buski Jerzy Kolarz podarował  kosz słodyczy i "szczęśliwe słoniki".

Maturzyści złożyli życzenia wychowawcom oraz wręczyli im bukiety kwiatów. Bal trwała do samego rana!


Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

/red/

 






















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15979