Wygrana w pierwszym meczu kontrolnym 2014-02-03 12:37:21
1 lutego 2014 r swój pierwszy mecz kontrolny przed rudna wiosenn± rozegrali piłkarze MKS Busko-Zdrój. Na boisku ze sztuczn± nawierzchni± w Kielcach rywalem podopiecznych Marka Kowalskiego była drużyna GKS-u Rudki. Mecz zakończył się zwycięstwem buszczan 4:2.
Pierwsza odsłona meczu należała do buszczan w której Karamo Sane zdobył trzy bramki. Z czasem piłkarze z Rudek wypracowali sobie lekk± przewagę optyczna i zdobyli dwie bramki lecz buszczanie kontrolowali to co dzieje się na boisku. Czwarta bramka dla Zdroju wpadła z rzutu wolnego po strzale testowanego zawodnika.
Kolejny mecz sparingowy MKS Busko zagra za tydzień z Naprzodem Jedrzejów najprawdopodobniej w Busku.
Bramki dla Zdroju: Karamo Sane, testowany zawodnik 2
MKS Busko zagrał w składzie: Jakub Gadawski - Kamil Kolanowski, Michał Krzemiński, Norbert Kula, Dawid Kumor, Sebastian Korczak, Maciej ¦liski, Rafał Pydych, testowany zawodnik 1, Rafał Charyga, Karamo Sane ( 70' testowany zawodnik 2).
¬ródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl/
|
|
|