Znaleziono porzucone rowery 2014-01-31 15:55:55
Dyrektor Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju informuje na placu obok Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju znaleziono porzucone rowery o nazwach: Rower górski "Lincoln" - szt. 1, Rower górski "Kros Hexagon " - szt. 1, Rower górski "Galaxy" - szt. 1.
Wzywa się właścicieli wyżej wymienionych rowerów o zgłoszenie się w terminie 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia, do sekretariatu Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, koniecznie z dowodem osobistym i dokumentem potwierdzającym prawo własności do w/w rowerów, w celu identyfikacji i odebrania rowerów. Po tym terminie Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zastrzega sobie prawo zlicytowania rowerów lub przekazania ich na cele charytatywne.
Źródło: http://www.umig.busko.pl/
|
|
|