Tradycyjne noworoczne spotkanie z kombatantami ze Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - Koło w Pińczowie odbyło się w byłym Internacie przy. ul. Żwirki i Wigury 40.
W spotkaniu uczestniczył Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski wraz z burmistrzem Włodzimierzem Badurakiem i sekretarzem Gminy Marcinem Kozłowskim. Omawiano sprawy związane z funkcjonowaniem koła, w związku z coraz starszym wiekiem jego członków.
Kombatanci wyrazili wdzięczność Staroście i władzom gminy za dotychczasową pomoc i wsparcie. Celem spotkania była integracja środowiska kombatanckiego, wspólna rozmowa i złożenie życzeń noworocznych.
Źródło: http://www.pinczow.pl/