Noworoczne spotkanie z kombatantami
2014-01-25 14:37:00

Tradycyjne noworoczne spotkanie z kombatantami ze Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - Koło w Pińczowie odbyło się w byłym Internacie przy. ul. Żwirki i Wigury 40.


W spotkaniu uczestniczył Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski wraz z burmistrzem Włodzimierzem Badurakiem i sekretarzem Gminy Marcinem Kozłowskim. Omawiano sprawy związane z funkcjonowaniem koła, w związku z coraz starszym wiekiem jego członków.

kombatanci.jpg

Kombatanci wyrazili wdzięczność Staroście i władzom gminy za dotychczasową pomoc i wsparcie. Celem spotkania była integracja środowiska kombatanckiego, wspólna rozmowa i złożenie życzeń noworocznych.

Źródło: http://www.pinczow.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15928