Turniej Karate Shinkyokushin 'CARPATHIA CUP 2014'
2014-01-24 15:44:22

18 stycznia bieżącego roku, odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin 'CARPATHIA CUP 2014'. Organizatorem zawodów był Rzeszowski Klub Sportów Walki System Shinkyokushinkai.


Do Turnieju zgłosiło się 235 zawodników z Europy: Polski, Austrii, Węgier, Białorusi oraz Ukrainy. Busko-Zdrój reprezentowali - Dominik Kasza i Sebastian Nowak, którzy startowali w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych. Młodzi karatecy mają już na swoim koncie wiele sukcesów.

Na podium podczas turnieju stanął Sebastian Nowak, który zajął III miejsce - wygrał dwie walki przed czasem, natomiast trzecią półfinałową przegrał z zawodnikiem z Białorusi. Był to naprawdę udany występ buskiego karateki na arenie międzynarodowej.

Trenerem i opiekunem reprezentacji Buska-Zdroju, był wielokrotny Mistrz Polski - Marek Prasek 3 Dan.

karate.jpg

karate1.jpg

Zapraszamy na treningi karate, które prowadzi Mistrz Polski - Marek Prasek. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 17.30
w Szkole Podstawowej Nr 1 w Busku-Zdroju.

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych!

/mb/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15918