Busko: Przewrócił się na pasach
2014-01-22 14:44:38

22 stycznia 2014 r., około godz. 7.30, na ul. Batorego w Busku-Zdroju, w okolicy Placu Targowego, 65-letni mężczyzna przechodząc przez przejście dla pieszych przewrócił się i stracił przytomność.



Policjanci wykluczają, że pieszy mógł zostać potrącony. "Zdarzenie zostało potraktowane jako wypadek losowy, prawdopodobnie mężczyzna zasłabł, bądź też poślizgnął się i przewrócił na jezdnię." - poinformował nas Tomasz Piwowarczyk - oficer prasowy buskiej policji.



Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na chwilę obecną pieszy twierdzi, że nie pamięta co się wydarzyło.

Policja bada okoliczności zdarzenia.

/mb/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15900