Dzień Kobiet z AWOKADO!
2014-03-05 13:01:04

Gdy jesteś w pracy lub w domu, gdy nie chce się gotować nikomu, gdy chcesz zrobić przyjemność rodzinie, przyjdź do nas! AWOKADO z pysznego jedzenia słynie! 8 marca z okazji Dnia Kobiet, dla każdej Pani mały upominek gratis!


Realizujemy wszelkie standardowe zamówienia, m.in. zimne i ciepłe przekąski, obiady, okolicznościowe bankiety.

awokado_domowe_jedzenie001.jpg 

Na życzenie Klienta przygotowujemy dania i domowe ciasta na rodzinny obiad lub firmową uroczystość. W naszej propozycji znajdą Państwo zarówno posiłki regeneracyjne, jak i kompletne zestawy obiadowe.

Codziennie danie dnia:  

  • dwa rodzaje zup,

  • pierogi + drugie dodatkowe danie.


Cena zestawu:

  • na miejscu - 12 zł,

  • na wynos - 13 zł.

Obiady serwowane:

  • od poniedziałku do piątku - 11:00-17:00;

  • w sobotę - 11.00-15.00.


Już wkrótce:

  •  zapiekanki domowej roboty!


Organizujemy przyjęcia okolicznościowe - dla pierwszych 10 osób tort gratis. Możliwość zamawiania posiłków na imprezy organizowane w domach - catering okolicznościowy na wynos, dowóz.

Polecamy Państwu również pyszne domowe ciasta do skosztowania na miejscu, jak i na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy otwarci na oczekiwanie Klienta.


PROMOCJA!!!

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, przy zamówieniu zestawu obiadowego, upominek GRATIS!


Zapraszamy

Lokal czynny:
od poniedziałku do piątku - 09:00-17:00;
w sobotę - 09-15.00.

Awokado - zawsze wiesz co jesz
Sikorskiego 10
28-100 Busko-Zdrój
tel. 730-735-535
zobacz więcej >>>>

 

 

/Artykuł sponsorowany/













https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15895