Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie, kolejny raz zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku finał WOŚP odbył się pod hasłem "Na ratunek”.
W niedziele, pińczowscy policjanci strzegli bezpieczeństwa osób kwestujących oraz bawiących się na finałowych imprezach. Wśród policjantów oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz WOŚP.
Ponadto na aukcje wystawiony został oryginalny kask motocyklowy drogówki używany w latach 80-tych przez funkcjonariuszy służby ruchu drogowego. Kask został wylicytowany za kwotę 300 złotych i trafił w ręce mieszkańca Pińczowa.
opr. I.B
Źródło: KPP Pińczów