Świetlica dla Oleszek
2014-01-14 16:18:29

Mieszkańcy Oleszek doczekali się świetlicy. Nowy kompleksowy budynek z zagospodarowanym terenem służył będzie przez wiele lat jako miejsce spotkań lokalnej społeczności.


Teren wokół świetlicy uzbrojono i ogrodzono. Wykonano ciąg pieszo-jezdny z kostki brukowej i 6 miejsc parkingowych z kostki betonowej. Wybudowano instalację c.o., gazową, elektryczną i kanalizację. Budynek wyposażono w sprzęt sportowy, audio-video i biurowy. Wyposażono też pomieszczenie gospodarcze.

 swietlica_oleszki.jpg

swietlica_oleszki1.jpg

swietlica_oleszki2.JPG

 swietlica_oleszki4.jpg

swietlica_oleszki3.JPG


Inwestycja współfinansowana został ze środków Unii Europejskiej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach „Odnowy i rozwoju wsi".

Źródło: UMiG Busko-Zdrój





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15847