Studniówka w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku 2014-01-13 20:54:48
W minioną sobotę, w stylowym wnętrzu 'Dworku Soplicowo' odbył się pierwszy bal maturalny w powiecie buskim. Bawili się uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju.
Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się królewskim polonezem, a w pierwszej parze już po raz 14 wystąpili dyrektor ZSTiO Lucyna Wojnowska i nauczyciel w-f Grzegorz Owsiński.
Były życzenia, były słodkości i prezenty przekazane przez władze powiatu i miasta, dyrekcję, nauczycieli i rodziców, a także życzenia od wyjątkowego gościa - Małgorzaty Muzoł, świętokrzyskiego kuratora oświaty. Po części oficjalnej uczniowie zaprosili swoich nauczycieli i gości do stylowego walca angielskiego. Po nim nastał czas przepysznej, żywiołowej zabawy na Balu Studniówkowym 2014 w ZSTiO - aż do białego świtu...
foto: ZSTIO /red/
|
|
|