Studniówka w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku
2014-01-13 20:54:48

W minioną sobotę, w stylowym wnętrzu 'Dworku Soplicowo' odbył się pierwszy bal maturalny w powiecie buskim. Bawili się uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju.


Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się królewskim polonezem, a w pierwszej parze już po raz 14 wystąpili dyrektor ZSTiO Lucyna Wojnowska i nauczyciel w-f Grzegorz Owsiński.

zstio_busko_00.jpg

zstio_busko_01.jpg

zstio_busko_03.jpg

zstio_busko_04.jpg


Były życzenia, były słodkości i prezenty przekazane przez władze powiatu i  miasta, dyrekcję, nauczycieli i rodziców, a także życzenia od wyjątkowego gościa -  Małgorzaty Muzoł, świętokrzyskiego kuratora oświaty.
Po części oficjalnej uczniowie zaprosili swoich nauczycieli i gości do stylowego walca angielskiego. Po nim nastał czas przepysznej, żywiołowej zabawy na Balu Studniówkowym 2014 w ZSTiO - aż do białego świtu...

foto: ZSTIO
/red/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15843