Okradła koleżankę - trafiła w ręce policjantów 2014-01-11 14:07:00
Mieszkanka jednego z internatów na terenie Włoszczowy odpowie za kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi. Jak ustalono, sprawczyni okradła swoją koleżankę. Ponadto, jak ustalili policjanci, 17-latka w ubiegłoroczne "mikołajki" ukradła telefon komórkowy, podczas zawodów sportowych, które odbywały się w jednej ze szkół. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.
8 stycznia 2014 r., w jednym z pokoi internatu we Włoszczowie, 16-latce ktoś
ukradł portfel, w którym były dokumenty i pieniądze w kwocie 60 zł.
Policjanci szybko ustalili, że sprawcą kradzieży jest koleżanka
pokrzywdzonej, mieszkanka tego samego internatu.
17- latka z
powiatu radomszczańskiego przyznała się do kradzieży i oddała
policjantom portfel z zawartością. Jak ustalono, część gotówki
nastolatka zdążyła już wydać w pobliskim sklepie.
Funkcjonariusze
ustalili również, że 17 - latka ma na swoim koncie inną kradzież. Na
początku grudnia 2013 roku, podczas zawodów sportowych, z szatni zabrała
telefon komórkowy o wartości blisko 300 złotych. Stróże prawa odzyskali
telefon, który trafił już do prawowitego właściciela.
Teraz nastolatka za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Źródło: KPP we Włoszczowie
|
|
|