Spotkanie w gimnazjum
2014-01-10 12:21:54

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie spotkał się z uczniami Gimnazjum w Sobkowie. Głównym tematem prelekcji były zagadnienia dotyczące odpowiedzialności karnej osób nieletnich oraz bezpieczeństwa w internecie.


7 stycznia 2013 r. w Sobkowie odbyło się spotkanie funkcjonariusza z komendy powiatowej z uczniami gimnazjum. Policjant podczas spotkania przybliżył młodzieży zagadnienia związane z odpowiedzialnością karną nieletnich sprawców przestępstw.

 spotkanie_jedrzejow_policja.jpg

Omówiono również właściwe korzystanie z sieci internetowej. Młodzi ludzie aktywnie włączyli się w dyskusje podając wiele przykładów z własnych doświadczeń dotyczących poruszanych tematów.

Źródło: http://www.jedrzejow.swietokrzyska.policja.gov.pl/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15823