Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie spotkał się z uczniami Gimnazjum w Sobkowie. Głównym tematem prelekcji były zagadnienia dotyczące odpowiedzialności karnej osób nieletnich oraz bezpieczeństwa w internecie.
7 stycznia 2013 r. w Sobkowie odbyło się spotkanie funkcjonariusza z komendy powiatowej z uczniami gimnazjum. Policjant podczas spotkania przybliżył młodzieży zagadnienia związane z odpowiedzialnością karną nieletnich sprawców przestępstw.

Omówiono również właściwe korzystanie z sieci internetowej. Młodzi ludzie aktywnie włączyli się w dyskusje podając wiele przykładów z własnych doświadczeń dotyczących poruszanych tematów.
Źródło: http://www.jedrzejow.swietokrzyska.policja.gov.pl/