22. Finał WOŚP w Pińczowie
2014-01-10 16:31:43

W tym roku już po raz 22 nasze miasto Pińczów włączy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zebrane środki w tegorocznej akcji "Na Ratunek" zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.


Wspierać WOŚP mogą państwo na wiele sposobów, wrzucając darowiznę do puszek wolontariuszy czy też przychodząc na charytatywny koncert w naszym mieście (więcej sposobów na oficjalnej stronie http://www.wosp.org.pl/final/wesprzyj?gclid=CJjMkbev6bsCFQkd3godsFMAew).

Serdecznie zapraszamy do PSCK już 11 stycznia o godzinie 18, kiedy to rozpoczniemy „orkiestrowe granie” koncertem zespołu „Pozytywnie Nakręceni”. 12 stycznia już od samego rana, będziemy gościć u siebie wielu wolontariuszy, gdyż w naszym budynku będzie mieścić się siedziba Pińczowskiego Sztabu WOŚP-u.

W godz. 11:00-13:00 na parkingu przed Belwederem stacjonować będą motocykliści z Wolnej Grupy Motocyklowej Ponidzie, którzy za datki wrzucane do puszek przewiozą chetnych swoimi wspaniałymi maszynami.

Finałowe granie rozpoczynamy o godzinie 16. Tego wieczoru dla państwa wystąpią wokaliści Studia Piosenki PSCK i ZSCKR w Chrobrzu, Maciej Kmita, Teatr Ciut Frapujący, Orkiestra Dęta Szkoły Muzycznej I stopnia w Pińczowie, chór strażacki Pełczyszczanie, zespół D.M.D. Band.

 wosp_pinczow.jpg


Nie obędzie się oczywiście bez licytacji na cele WOŚP-u, którą rozpoczniemy o godzinie 18:00. W tym roku nabyć będzie można: wieczne pióro podarowane przez Wojewodę Świętokrzyskiego Bożentynę Pałkę-Korubę, belgijskie czekoladki firmy Godiva jednej z najbardziej uznanych marek wśród czekolad i pralin Premium na świecie oraz dwa kalendarze na 2014 r, przekazane przez posłankę do Parlamentu Europejskiego Różę Thun, symboliczna koszulka kolarska wraz z autografem Michała Kwiatkowskiego, płyty Artura Dutkiewicza „Mazurki” oraz zespołu „Pozytywnie Nakręceni”, koszulki reprezentacyjne szczypiornistów i kolarzy szosowych, gadżety Fundacji WOŚP, obrazy pińczowskich artystów malarzy, albumy, książki, makiety i obrazy podarowane przez osadzonych z Zakładu karnego w Pińczowie gadżety 22. Finału WOŚP i wiele, wiele innych. Wszystkie gadżety można zobaczyć na naszym facebook-owym profilu, gdzie ciągle uzupełniamy listę przedmiotów do licytacji.

Wstęp na koncert to tylko 5 złotych.

Źródło: http://www.psck.pl/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15817