Zbiórka krwi już trwa!
2014-01-11 10:10:25

Już dzi¶! W ramach XXII Finału WO¦P zapraszamy wszystkich do udziału w akcji zbiórki krwi dla WO¦P. Punkt krwiodawstwa - w Domu Harcerza w Busku- Zdroju, przy ulicy Bohaterów Westerplatte 4, czynny będzie do godz. 13! W przypadku dużego zainteresowania akcja zostanie przedłużona.


Pierwszych kilkunastu ochotników już oddało krew, czekamy na następnych! Nie musisz być lekarzem by ratować życie.. wystarczy oddać krew! Harcerze i wolontariusze z ZHP Busko-Zdrój serdecznie zapraszaj± wszystkich chętnych na zbiórkę krwi.

Wszyscy ochotnicy maj±  zapewnion± fachow± opiekę medyczn±!

zbiorka_krwi4.jpg

zbiorka_krwi3.jpg

zbiorka_krwi2.jpg

zbiorka_krwi001.jpg

 

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

 













https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15798