Busko: Potrącona kobieta
2014-01-07 12:45:18

W piątek (3 stycznia 2014 r.), około godziny 7.15, w gminie Busko-Zdrój, doszło do potrącenia pieszego. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.


Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. Młody kierowca (27-letni mężczyzna) jadący samochodem marki VW Golf potrącił przechodzącą przez przejście kobietę.

74-latka z urazem głowy została przewieziona do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

/mb/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15796