Stracił panowanie nad pojazdem 2014-01-03 12:23:20
Fiat zderzył się z Fordem. Do zdarzenia doszło 2 stycznia 2014 r., ok. godz. 6.30, w miejscowości Białoborze, w gminie Stopnica.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 74-letni kierowca pojazdu marki Fiata Seicento, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Ford Focus, którym kierował 47-letni mężczyzna.
Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. /mb/
|
|
|