Zakończyli sylwestra w policyjnej celi 2014-01-03 09:43:18
1 stycznia 2014 r. dyżurny staszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze do której doszło na jednej z ulic miasta. Interweniujący funkcjonariusze zastali kilka osób pomiędzy którymi doszło do szarpaniny.
Wszystko działo się wczoraj w nocy, kilka minut przed godziną pierwszą, na jednej z ulic Staszowa. Jak ustalili interweniujący funkcjonariusze, trzej mężczyźni wdali się w konflikt z osobami wracającymi z zabawy sylwestrowej. Jak się okazało szarpiący się mężczyźni byli nietrzeźwi. Każdy z nich miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Powrót z zabawy sylwestrowej dla 32, 23 i 19 latka zakończył się pobytem w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu mężczyźni odpowiedzą za zakłócanie ładu i porządku.
|
|
|