Zapraszamy do udziału w 22 Finale WOŚP !!
2013-12-30 16:17:24

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza zespoły i solistów do udziału w koncercie 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia 2014 r. w Sali widowiskowej BSCK.


 wosp2010.jpg

Zgłoszenia przyjmuje Dział Edukacyjno - Artystyczny pod adresem mailowym artbuskie@wp.pl do 6 stycznia 2014 r.

 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15761