Zarysował samochód
2013-12-27 09:55:33

Nieznany sprawca uszkodził samochód marki BMW, który zaparkowany był przy ulicy Kościuszki w Busku-Zdroju. Do zdarzenia doszło w nocy z 25/26 grudnia 2013 roku.


W pojeździe należącym do 29-letniego mężczyzny, zarysowano powłokę lakierniczą. Właściciel wycenił straty na 1700 zł.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. 

Uwaga!

Do policji wpływa coraz więcej zgłoszeń aktów wandalizmu dokonywanych na samochodach. W pojazdach wybijane są szyby, oraz niszczone są powłoki lakiernicze. Dlatego też, zwracajmy szczególną uwagę na podejrzane osoby kręcące się na
przyblokowych parkingach lub przy samochodach pozostawionych na ulicach.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15750