Językowy sukces buskich licealistów!
2013-12-24 13:14:26

11 grudnia 2013 w Kielcach odbył się Świętokrzyski Konkurs Poezji w Języku Angielskim, w którym wzięła udział liczna reprezentacja uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju.


Organizatorem przedsięwzięcia było Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Uczniowie popularnego „Ogólniaka” zajęli kolejno: I miejsce - Magda Wigocka, II miejsce- Martyna Florek, III miejsce- Natalia Wajda. Dwa wyróżnienia zdobyły także: Marcelina Grochowska i Patrycja Piątek.

Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz ich opiekunkom Paniom: Dorocie Bik, Alicji Dymko oraz Paulinie Zacharz-Dziub i życzymy dalszych sukcesów!

Patronat nad konkursem objęli:Urząd Marszałkowski i Wydawnictwo Pearson Longman.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15744