Językowy sukces buskich licealistów! 2013-12-24 13:14:26
11 grudnia 2013 w Kielcach odbył się Świętokrzyski Konkurs Poezji w Języku Angielskim, w którym wzięła udział liczna reprezentacja uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju.
Organizatorem przedsięwzięcia było Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Uczniowie popularnego „Ogólniaka” zajęli kolejno: I miejsce - Magda Wigocka, II miejsce- Martyna Florek, III miejsce- Natalia Wajda. Dwa wyróżnienia zdobyły także: Marcelina Grochowska i Patrycja Piątek.
Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz ich opiekunkom Paniom: Dorocie Bik, Alicji Dymko oraz Paulinie Zacharz-Dziub i życzymy dalszych sukcesów!
Patronat nad konkursem objęli:Urząd Marszałkowski i Wydawnictwo Pearson Longman.
|
|
|