Światełko betlejemskie w kazimierskiej komendzie Policji
2013-12-24 10:32:58

Betlejemskie Światełko Pokoju - symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei, który za pośrednictwem skautów wędruje prawie po całej Europie - dotarło wczoraj do kazimierskiej komendy.


23 grudnia 2013 r. uczniowie klasy mundurowej Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie wraz z Ks. Michałem Haśnikiem przynieśli do Komendy Powiatowej  Policji w Kazimierzy Wielkiej światełko betlejemskie symbolizujące nadzieję, wiarę i miłość.

swiatelko_betlejemskie_kazimierza1_1.jpg

 swiatelko_betlejemskie_kazimierza_1.jpg 

Miłych gości przyjął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji  nadkom.
Jacek Piwowarski. Uczniowie przekazali na ręce Komendanta  Betlejemskie
Światełko a wraz z nim życzenia dla wszystkich funkcjonariuszy i
pracowników Policji. Na zakończenie spotkania Komendant serdecznie
podziękował miłym gościom za wizytę i złożył serdeczne życzenia
świąteczne oraz noworoczne.

Opr. ŁR

Źródło: KPP Kaziemierza Wielka


 

 

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15738