Spotkanie opłatkowe KPP Jędrzejów
2013-12-23 13:16:24

Jak co roku odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe dla jędrzejowskich policjantów, pracowników cywilnych i zaproszonych gości.


Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy mł.insp. Krzysztof Kozieł złożył wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym i zaproszonym gościom życzenia zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym, sukcesów w służbie, spełnienia zawodowego oraz odczytał życzenia świąteczne Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Szymczyka.

 spotkanie_oplatkowe_jedrzejow.jpg

 

spotkanie_oplatkowe_jedrzejow1.jpg 

spotkanie_oplatkowe_jedrzejow2.jpg 

 

Został odczytany fragment ewangelii, a Kapelan Jędrzejowskiej Policji pobłogosławił obecnych. Świąteczne życzenia złożyli również zaproszeni goście. Następnie rozpoczęło się wspólne łamanie opłatkiem i wigilijny poczęstunek. Miłą oprawą był gitarowy akompaniament, przy którym śpiewano kolędy.

Źródło: http://www.jedrzejow.swietokrzyska.policja.gov.pl/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15727