Jak co roku odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe dla jędrzejowskich policjantów, pracowników cywilnych i zaproszonych gości.
Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy mł.insp. Krzysztof Kozieł złożył wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym i zaproszonym gościom życzenia zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym, sukcesów w służbie, spełnienia zawodowego oraz odczytał życzenia świąteczne Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Szymczyka.

Został odczytany fragment ewangelii, a Kapelan Jędrzejowskiej Policji pobłogosławił obecnych. Świąteczne życzenia złożyli również zaproszeni goście. Następnie rozpoczęło się wspólne łamanie opłatkiem i wigilijny poczęstunek. Miłą oprawą był gitarowy akompaniament, przy którym śpiewano kolędy.
Źródło: http://www.jedrzejow.swietokrzyska.policja.gov.pl/