Spotkanie z młodzieżą
2013-12-23 12:53:26

10 grudnia 2013 r. funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie spotkał się z uczniami klas mundurowych.


W Zespole Szkół w Wodzisławiu odbyło się spotkaniu z młodzieżą w której uczestniczył funkcjonariusz komendy powiatowej. Młodzi ludzie mieli okazje porozmawiać oraz poznać bliżej pracę policjanta. Funkcjonariusz omówił wymogi dotyczące przyszłych kandydatów do służby w policji oraz działanie poddziałów zwartych w czasie zakłóceń ładu i porządku publicznego. Wielkim zainteresowaniem okazała się prezentacja sprzętu.

spotkanie_z_mlodzieza_jedrzejow.jpg

Źródło: http://www.jedrzejow.swietokrzyska.policja.gov.pl

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15724