17 grudnia w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Staszowie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne policjantów staszowskich. Jak co roku, w spotkaniu uczestniczyła kadra kierownicza funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.
Spotkanie opłatkowe rozpoczął insp. Tomasz Sliwiński Komendant Powiatowy Policji w Staszowie, składając wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Komendant podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za ciężką i pełną poświęceń służbę. Następnie świąteczne życzenia złożyli zaproszeni goście: Starosta Staszowski Andrzej Kruzel, Przewodniczący Rady Powiatu Damian Sierant a w imieniu emerytów i rencistów policyjnych Henryk Makuch. Ks. Edward Zieliński poświęcił opłatek i odmówił modlitwę.



Następnie wszyscy zgromadzeni odśpiewali kolędę i złożyli sobie na wzajem życzenia łamiąc się opłatkiem.
Źródło: http://www.staszow.swietokrzyska.policja.gov.pl/