Spotkanie opłatkowe KPP Włoszczowa
2013-12-23 10:44:49

20 grudnia 2013 r. w sali hotelu "Mariage" we Włoszczowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Podobnie jak w latach ubiegłych w policyjnej wigilii uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.


Spotkanie rozpoczął Komendant Powiatowy Policji we Włoszczowie podinsp. Piotr Wrześniewski powitaniem przybyłych gości oraz złożeniem życzeń. Miłym akcentem było wystąpienie uczniów Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie, którzy zaśpiewali kolędy i pieśni bożonarodzeniowe. Następnie nadkom. Maria Płonkiewicz odczytała życzenia świąteczne Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Jarosława Szymczyka. Życzenia składał również Starosta Włoszczowski i Zastępca Burmistrza Gminy Włoszczowa.

 spotkanie_oplatkowe_wloszczowa.jpg

spotkanie_oplatkowe_wloszczowa1.jpg 

spotkanie_oplatkowe_wloszczowa2.jpg 

spotkanie_oplatkowe_wloszczowa3.jpg 

Księża odmówili modlitwę rozpoczynającą uroczystość i wszyscy zgromadzeni odśpiewali kolędę. Jak co roku w spotkaniu uczestniczyli samorządowcy z powiatu włoszczowskiego ze  Starostą Zbigniewem Matyśkiewiczem na czele, księża włoszczowskich parafii, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Źródło: http://www.wloszczowa.swietokrzyska.policja.gov.pl/

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15716