Zderzenie Mercedesa z BMW
2013-12-23 09:57:42

57-letni mężczyzna - kierowca pojazdu Mercedes Vito wymusił pierwszeństwo i zderzył się z samochodem marki BMW. Do wypadku doszło w sobotę, 21 grudnia 2013, około godz. 17.00 w gminie Pińczów.


Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Mercedesa, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi głównej, na teren prywatnej posesji, nie ustąpił pierwszeństwa 37-letniej mieszkance powiatu pińczowskiego - kierującej samochodem marki BMW. Kobieta nie zdążyła wyhamować i uderzyła w Mercedesa.

Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu -  1,16 promila
alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta była trzeźwa, w wyniku wypadku doznał ogólnych obrażeń ciała.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15711