Turniej Piłki Halowej LZS/OSP
2013-12-20 16:32:04

W niedzielę 15 grudnia w hali Zespołu Szkół w Pińczowie odbył się Turniej Piłki Halowej LZS/OSP. Do rywalizacji zgłosiło się 10 drużyn: Włochy, Skowronno Dolne, Brzeście, Pińczów, Podłęże, Zagość, Kopernia, Chruścice, Bogucice, Kozubów.


Zawodnicy zapewnili sporo emocji do samego końca Turnieju. Po zaciętej walce w rzutach karnych pierwsze miejsce zajęła drużyna z Bogucic pokonując Pińczów. Trzecie miejsce również po rzutach karnych zdobyła drużyna z Brześcia wygrywając z drużyną z Kozubowa. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I Miejsce - Bogucice
II Miejsce - Pińczów
III Miejsce - Brzeście
IV Miejsce - Kozubów  

turniej_halowy_pinczow.JPG

turniej_halowy_pinczow1.JPG

turniej_halowy_pinczow2.JPG

Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Kamil Góra. Najlepszym bramkarzem został Kamil Konofal. Tytuł króla strzelców przypadł Piotrowi Ziółkowskiemu. Drużynie z Włoch przyznano nagrodę Fair Play.

Nad sprawnym przebiegiem Turnieju czuwali: Monika Młyńczak, Zdzisław Maj – koordynatorzy oraz Sędzia Główny – Seweryn Sosień. Opiekę medyczną sprawowała Iwona Łukasik.

turniej_halowy_pinczow3.JPG

turniej_halowy_pinczow4.JPG

turniej_halowy_pinczow5.JPG

turniej_halowy_pinczow6.JPG

Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów składa serdeczne podziękowania zawodnikom, osobom zaangażowanym w organizację oraz wszystkim uczestnikom Turnieju.

Organizator: Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów. Współorganizatorzy: OSP Gminy Pińczów, OSiR w Pińczowie, Zespół Szkół w Pińczowie. Sponsor: Hamer Lunch Pińczów.

Źródło: http://www.pinczow.com.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15699