W niedzielę 15 grudnia w hali Zespołu Szkół w Pińczowie odbył się Turniej Piłki Halowej LZS/OSP. Do rywalizacji zgłosiło się 10 drużyn: Włochy, Skowronno Dolne, Brzeście, Pińczów, Podłęże, Zagość, Kopernia, Chruścice, Bogucice, Kozubów.
Zawodnicy zapewnili sporo emocji do samego końca Turnieju. Po zaciętej walce w rzutach karnych pierwsze miejsce zajęła drużyna z Bogucic pokonując Pińczów. Trzecie miejsce również po rzutach karnych zdobyła drużyna z Brześcia wygrywając z drużyną z Kozubowa. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I Miejsce - Bogucice
II Miejsce - Pińczów
III Miejsce - Brzeście
IV Miejsce - Kozubów
Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Kamil Góra. Najlepszym bramkarzem został Kamil Konofal. Tytuł króla strzelców przypadł Piotrowi Ziółkowskiemu. Drużynie z Włoch przyznano nagrodę Fair Play.
Nad sprawnym przebiegiem Turnieju czuwali: Monika Młyńczak, Zdzisław Maj – koordynatorzy oraz Sędzia Główny – Seweryn Sosień. Opiekę medyczną sprawowała Iwona Łukasik.
Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów składa serdeczne podziękowania zawodnikom, osobom zaangażowanym w organizację oraz wszystkim uczestnikom Turnieju.
Organizator: Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów. Współorganizatorzy: OSP Gminy Pińczów, OSiR w Pińczowie, Zespół Szkół w Pińczowie. Sponsor: Hamer Lunch Pińczów.
Źródło: http://www.pinczow.com.pl/