Restauracja VIP w Busku- Zdroju gościła działaczy i bokserów klubu "RING" Busko-Zdrój. Wigilia odbyła się w radosnej rodzinnej atmosferze, wszyscy tu dobrze się znają mimo, iż jest to sport indywidualny, zawodnicy wzajemnie bardzo się wspierają i motywują do cięższej pracy.
Znają ich władze miasta i powiatu - Starosta i Burmistrz działacze klubu oraz sponsorzy, którzy wielokrotnie oglądali ich zwycięskie występy. Na spotkaniu opłatkowym mieliśmy się z czego cieszyć, gdyż w tegorocznym Pucharze Polski buski klub został sklasyfikowany na 8 miejscu w Polsce na ponad 200 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Bokserskim.


Na bokserską Wieczerzę Wigilijna przybyli: Jerzy Kolarz - Starosta Buski, Waldemar Sikora - Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Artur Tokarz - Skarbnik Miasta, którzy pogratulowali bokserom i ich trenerom oraz Zarządowi Klubu wspaniałych wyników. Najlepsi zawodnicy oraz trenerzy otrzymali z rąk Władysława Olszowego - Prezesa Klubu nagrody pieniężne.
/MK/