Bokserska Wigilia
2013-12-20 09:36:01

Restauracja VIP w Busku- Zdroju gościła działaczy i bokserów klubu "RING" Busko-Zdrój. Wigilia odbyła się w radosnej rodzinnej atmosferze, wszyscy tu dobrze się znają mimo, iż jest to sport indywidualny, zawodnicy wzajemnie bardzo się wspierają i motywują do cięższej pracy.


Znają ich władze miasta i powiatu - Starosta i Burmistrz działacze klubu oraz sponsorzy, którzy wielokrotnie oglądali ich zwycięskie występy. Na spotkaniu opłatkowym mieliśmy się z czego cieszyć, gdyż w tegorocznym Pucharze Polski buski klub został sklasyfikowany na 8 miejscu w Polsce na ponad 200 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Bokserskim.

 wigilia_bokserzy.jpg

wigilia_bokserzy2.jpg 

wigilia_bokserzy3.jpg

wigilia_bokserzy4.jpg 

wigilia_bokserzy5.jpg 

wigilia_bokserzy1_1.jpg 

wigilia_bokserzy6.jpg 

Na bokserską Wieczerzę Wigilijna przybyli: Jerzy Kolarz - Starosta Buski, Waldemar Sikora - Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Artur Tokarz - Skarbnik Miasta, którzy pogratulowali bokserom i ich trenerom oraz Zarządowi Klubu wspaniałych wyników. Najlepsi zawodnicy oraz trenerzy otrzymali z rąk Władysława Olszowego - Prezesa Klubu nagrody pieniężne.
 
/MK/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15690