Nasze buskie 'Złotka'
2013-12-19 13:05:21

12 grudnia 2013 r. w Małogoszczu odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących. W rywalizacji wzięło udział 6 szkół. Drużyna z I LO im. Tadeusza Kościuszki pod opieką Mariusza Zaręby zajęła I miejsce, pokonując w meczu finałowym 2:1 I LO z Jędrzejowa.


Dziewczęta grały w następującym składzie: Karolina Zawadzińska, Patrycja Sikora, Martyna Orzeł, Aneta Drozdowska, Natalia Mączyńska, Dominika Dudek, Martyna Kielin, Milena Boroń, Wiktoria Rózga, Gabriela Malęga, Alicja Toporowska, Anna Kawalec.

buskie_zlotka001.jpg 

buskie_zlotka002.jpg 

Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom z rąk Dyrektora ZSO w Małogoszczu - Krzysztofa Dudkiewicza.









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15683