12 grudnia 2013 r. w Małogoszczu odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących. W rywalizacji wzięło udział 6 szkół. Drużyna z I LO im. Tadeusza Kościuszki pod opieką Mariusza Zaręby zajęła I miejsce, pokonując w meczu finałowym 2:1 I LO z Jędrzejowa.
Dziewczęta grały w następującym składzie: Karolina Zawadzińska, Patrycja Sikora, Martyna Orzeł, Aneta Drozdowska, Natalia Mączyńska, Dominika Dudek, Martyna Kielin, Milena Boroń, Wiktoria Rózga, Gabriela Malęga, Alicja Toporowska, Anna Kawalec.
Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom z rąk Dyrektora ZSO w Małogoszczu - Krzysztofa Dudkiewicza.