Spotkanie wigilijno-opłatkowe w Klubie Seniora (fotoreportaż)
2013-12-18 16:58:11

17 grudnia 2013 roku w siedzibie Klubu Seniora, mieszczącego się przy ul. Grotta 3 w Busku-Zdroju, odbyło się spotkanie wigilijno-opłatkowe, które było okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia.


Wigilię rozpoczął  Waldemar Sikora - Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, składając zebranym gościom serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na ręce Kazimierza Szlenka -Prezesa Klubu Seniorów wręczył drobny upominek - kosz słodyczy oraz kwiat - gwiazdę betlejemską - symbol zbliżających się Świąt.

wigilia_klub_seniora.jpg

Po części oficjalnej, rozpoczęło się łamanie opłatkiem i składanie wzajemnych życzeń. Dla wszystkich obecnych przygotowano wigilijny poczęstunek.

wigilia_klub_seniora4.jpg 

 wigilia_klub_seniora3.jpg

wigilia_klub_seniora6.jpg 

W części artystycznej, kolędy zaprezentował zespół w skład którego wchodzą Członkowie Klubu Seniora. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz miasta oraz Członkowie Klubu Seniora.

Stowarzyszenie Klubu Seniora istnieje od 2003 r., do którego obecnie należy 130 osób. Klub cieszy się coraz większą popularnością ze względu na miłą atmosferę oraz możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu.

/Milena/














https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15680