Kolejne włamanie
2013-12-16 13:50:13

14 grudnia 2013 roku, około godziny 18.00 w gminie Kije, w powiecie Pińczowskim doszło do włamania do budynku mieszkalnego.


Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność domowników dostał się do wnętrza domu, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1500 zł.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15666