Koncert 'GaDMu' Trio w Kościele św. Alberta
2013-12-12 09:55:20
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncert 'GaDMu' Trio w ramach 'Dni Otwartych dla Turystyki'. Koncert odbędzie się 14.12.2013r. w Kościele św. Alberta w Busku-Zdroju o godz. 19.00. Wstęp wolny.!
Serdecznie zapraszamy!
 Kościół Św. Alberta ul. Lipowa 1 28-100 Busko-Zdrój Źródło: http://www.bsck.busko.pl/ |