Koncert 'GaDMu' Trio w Kościele św. Alberta
2013-12-12 09:55:20

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na koncert 'GaDMu' Trio w ramach 'Dni Otwartych dla Turystyki'. Koncert odbędzie się 14.12.2013r. w Kościele św. Alberta w Busku-Zdroju o godz. 19.00. Wstęp wolny.!

Serdecznie zapraszamy!

 gadmu_koncert.jpg

Kościół Św. Alberta
ul. Lipowa 1
28-100 Busko-Zdrój

Źródło: http://www.bsck.busko.pl/



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15630