II Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym ZST-I
2013-12-11 15:13:17

11 grudnia 2013 roku na hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kusocińskiego 3 w Busku Zdroju, odbyły się II Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym ZST-I.


Do turnieju przystąpili uczniowie z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju, którzy rywalizowali o miano „Mistrza Szkoły" w kategorii chłopców oraz dziewcząt.

tenis_zst14.jpg

tenis_zst1.jpg

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła - Monika Wojciechowska (I O), drugie - Magdalena Religa (II O), natomiast trzecie - Patrycja Piotrowska (III O).

tenis_zst12.jpg

tenis_zst13.jpg

"Mistrzem Szkoły" został - Sebastian Kobus (I AG), miejsce drugie zajął - Wojciech Boduszek (II E), natomiast trzecie - Kamil Szczepaniak (II AG).

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy, które wręczył V-ce dyrektor ZST-I w Busku-Zdroju - Adam Godula.

 

/Milena/


















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15626