Ford potrącił rowerzystę
2013-12-11 14:54:28

10 grudnia 2013 roku, ok godz. 15.00 w miejscowości Łysaków Drugi w gminie Jędrzejów doszło do potrącenia rowerzysty.



Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 25-letni mężczyzna - kierowca samochodu marki Ford Mondeo, podczas wykonywania manewru wyprzedzania potrącił rowerzystkę.

W wyniku zderzenia Forda z cyklistką, 65-letnia kobieta został poważnie ranny i trafił do szpitala.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, które posłużą do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności wypadku.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15625