Przedszkolaków odwiedził św. Mikołaj
2013-12-11 10:52:51

Długo oczekiwany gość po raz drugi odwiedził Wesołe Przedszkole w Kołaczkowicach. Św. Mikołaj 6 grudnia zjawił się z prezentami. Przedszkolaki solidnie przygotowały się na odwiedziny gościa.


Wierszyki, piosenki, tańce, zgadywanki, słowem cały program artystyczny pt. „Święty, święty rozdaje prezenty" bardzo spodobał się św. Mikołajowi.

wesole_przedszkole.jpg

Pod wrażeniem talentów aktorsko-muzycznych przedszkolaków, przebranych tego dnia za śnieżynki, lodowe sople, mikołajków, byli również: Henryk Radosz zastępca burmistrza, Jerzy Radziwolski dyrektor Zespołu Obsługi Przedszkoli i Szkół w Busku-Zdroju, Barbara Szostak dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Busku-Zdroju, Anna Jaguś zastępca koordynatora projektu unijnego w ramach którego działa przedszkole.

 wesole_przedszkole1.jpg

Św. Mikołaj przyniósł ze sobą paczki pełne słodyczy, którymi obdarował uśmiechniętych przedszkolaków. Obecność świątecznego gościa w przedszkolu sprawiła dzieciom ogromną radość.

Źródło: http://www.umig.busko.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15616