Długo oczekiwany gość po raz drugi odwiedził Wesołe Przedszkole w Kołaczkowicach. Św. Mikołaj 6 grudnia zjawił się z prezentami. Przedszkolaki solidnie przygotowały się na odwiedziny gościa.
Wierszyki, piosenki, tańce, zgadywanki, słowem cały program artystyczny pt. „Święty, święty rozdaje prezenty" bardzo spodobał się św. Mikołajowi.

Pod wrażeniem talentów aktorsko-muzycznych przedszkolaków, przebranych tego dnia za śnieżynki, lodowe sople, mikołajków, byli również: Henryk Radosz zastępca burmistrza, Jerzy Radziwolski dyrektor Zespołu Obsługi Przedszkoli i Szkół w Busku-Zdroju, Barbara Szostak dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Busku-Zdroju, Anna Jaguś zastępca koordynatora projektu unijnego w ramach którego działa przedszkole.

Św. Mikołaj przyniósł ze sobą paczki pełne słodyczy, którymi obdarował uśmiechniętych przedszkolaków. Obecność świątecznego gościa w przedszkolu sprawiła dzieciom ogromną radość.
Źródło: http://www.umig.busko.pl/